Dla LEKARZA

SPRZĘT MEDYCZNY DLA LEKARZA I GABINETU LEKARSKIEGO

Firma E-mocja Sp. z o.o. od wielu lat współpracuje z placówkami medycznymi na terenie całej Polski w dziedzinie dostaw sprzętu medycznego. Nasza firma bardzo chętnie zaproponuje rozwiązania najbardziej potrzebne w Państwa Ośrodku, pomoże w doborze urządzeń oraz wdrożeniu i integracji ich z istniejącym oprogramowaniem. Przeszkolimy personel medyczny i pomożemy we wszelkich kwestiach doboru i dostaw odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń.

Nasz oferta obejmuje:

  1. Sprzedaż sprzętu medycznego

Szeroka gama sprzętu medycznego do zakupu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i dostaje sprecyzowaną i dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb ofertę. Zapewniamy pomoc w wyborze urządzeń przed zakupem, pełne szkolenia z obsługi oraz po zakupie pomoc bez ograniczeń z obsługi oraz wsparcie przy zakupie elementów eksploatacyjnych do urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu – biuro@emocja.pl

  1. Wynajem / dzierżawa sprzętu medycznego

Możliwość sprawdzenia / przetestowania oferowanego przez nas sprzętu medycznego. W przypadku wątpliwości oferujemy możliwość dzierżawy części sprzedawanego przez nas sprzętu medycznego.

Aby sprawdzić czy możemy wydzierżawić urządzenie, którym są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu – biuro@emocja.pl

CARAT pro

Szeroki , prosty ekran prowadzi wygodnie użytkownika przez różne tryby pracy i umożliwia jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Silna, zoptymalizowana, turbina zapewnia wysoką rezerwę przepływu nawet przy terapii maksymalnym ciśnieniem i zwraca uwagę swoim bardzo cichym działaniem. Dlatego nic nie pozostawia do życzenia nawet jeśli jest używany w domu.

LAVI

Jest stosowany do przerywanej wentylacji kontrolowanej ciśnieniem u pacjentów. Jest przeznaczony zarówno do inwazyjnej jak i nieinwazyjnej wentylacji. Urządzenie nadaje się do stosowania u dorosłych i dzieci od objętości oddechowej 100 ml; może być stosowany w szpitalu jak i w domu. HOFFRICHTER LAVI został opracowany przez inżynierów o wysokich kwalifikacjach z firmy HOFFRICHTER z uwzględnieniem najnowszych badań technicznych. Urządzenie jest montowane w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

DIMAR

Maski EASY VENT do wentylacji typu CPAP, zalecane do podawania mieszanki powietrza z tlenem w technikach CPAP w wysokich przepływach u pacjentów z hipoksemią z obrzękiem kardiogennym lub ARF (Acute Respiratory Failure). Ich konstrukcja wykorzystuje zalety efektu Venturiego umożliwiając zapewnienie przepływu do 120 l/min i ustawienie FiO2 w szerokim zakresie. Lekkie, praktyczne i łatwe w zakładaniu. Znajdują zastosowanie w ambulansach, szpitalnych oddziałach ratunkowych i innych oddziałach szpitalnych. Aby skorzystać z masek potrzebne jest tylko jedno źródło tlenu lub butla z nim.

Aparat Auto CPAP BLUE

Aparat Auto CPAP BLUE (na powyższym zdjęciu)firmy DeVilbiss to najnowocześniejsza dostępna technologia w terapii bezdechu. Jest jednym z najmniejszych i najcichszych aparatów oferowanym na rynku. Aparat posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, polskie menu, a także wiele funkcji – jak na przykład budzik czy pulsacyjny podgrzewacz (opcja), który nawilża powietrze przy wdechu a osusza rurę przy wydechu (jest to nowocześniejsze i ekonomiczne rozwiązanie ogrzewanej rury) .

AUTO CPAP

Amerykańskiej firmy DeVilbiss Healthcare

Aparat dostosowuje się do kondycji pacjenta, może też pracować w trybie stałego ciśnienia CPAP, ma funkcje RAMP i ulgę na wydechu. Szczegółowy zapis danych. Odczyty i raporty dla naszych klientów okresowo generujemy bezpłatnie. Nawilżacz do aparatu kosztuje 400zł.
Indywidualne dopasowanie maski !

Q-NRG COSMED

Aparat umieszczony jest na wózku medycznym co umożliwia wykonywanie badań przy łóżku chorego.

Pomiary można wykonywać za pomocą :

Canopy Hood  – szczególnie wygodny dla dzieci (istnieje rozmiar pediatryczny) lub pacjentów otyłych

Masek Twarzowych  – różne rozmiary (można je poddawać sterylizacji)

SleepDoc Porti ® 9

 

Kompaktowe urządzenie nadaje się szczególnie do użytku ambulatoryjnego do wykrywania zaburzeń oddychania związanych ze snem i kontroli terapii.

Wszystkie komponenty sprzętowe i rejestrujące sygnał są zintegrowane w urządzeniu – dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Hełmy ZIP

Do nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej, do stosowania przy PSV-ASB, BiPAP i CPAP. Zaopatrzone w szczelny suwak pozwalający na szybki i łatwy dostęp do twarzy pacjenta.

NIVM 6R ZIP Hełm do nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej, który można stosować w trybach PSV-ASB, BiPAP i CPAP. Sześć złącz ISO umieszczonych na usztywnionym pierścieniu zwiększa skuteczność, praktyczność i wygodę. Podłączenie do usztywnionego pierścienia zmniejsza zwłokę reakcji wyzwolenia wdechu.

COMFORT ZIP Hełm do CPAP i BiPAP dla dzieci i dorosłych. Brak usztywnionego pierścienia zapobiega ryzyku owrzodzenia skóry szyi. Wysoki komfort umożliwia długotrwałe używanie w szpitalu i opiece domowej.

COMFORT NEO-PAED ZIP Hełmy CPAP dla noworodków o masie ciała 3 – 5 kg i dzieci o masie ciała 5 – 15 kg. Brak usztywnionego pierścienia zapobiega ryzyku powstania owrzodzenia szyi pacjenta. Płytka mocująca wykonana z atestowanego medycznie tworzywa Coolmax®.

Cała oferta dostępna pod adresem: www.oddechowy.pl

Kontakt ds medycznych: tel.22 380 32 80 lub tel. kom. 784 636 638 lub tel. kom. 606 933 911

Dane kontaktowe

e-mocja™

E-mocja Sp. z o.o.
Biuro handlowe:

ul. Ewy 1
03-641 Warszawa
tel. 22 380 32 80
tel. kom: +48 784 636 639

lub +48 606 933 911
e-mail: biuro@emocja.pl

W czym możemy pomóc?

“Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest e-mocja™ ul. Złota 61 lok. 100 z siedzibą w Warszawie 00-819. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualnej dalszej komunikacji marketingowej.”

Twoja opinia

Każda Twoja uwaga jest dla nas cenna. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię – napisz: biuro@emocja.pl

Copyright © 2021 e-mocja™ | Wszelkie prawa zastrzeżone.