O Nas

Oferujemy specjalistyczny sprzęt medyczny oraz wysokiej jakości produkty medyczne do użytku domowego oraz szpitalnego renomowanych producentów. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań, optymalnych dla każdego pacjenta i szpitala. Dbamy o dobór produktów najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami sprzętu medycznego w Polsce i za granicą ciągle podnosząc jakość usług. Prowadzimy także dystrybucję poprzez sklep internetowy i stacjonarnie. Każdy sprzedawany przez nas sprzęt objęty jest gwarancją. Sprzęty, które znajdują się w ofercie mają obowiązujące w Polsce atesty. Wybieramy dostawców, którzy dysponują certyfikatami ISO i których produkty spełniają normy Unii Europejskiej oraz NATO.

Nasza Misja :

“Dostarczamy klientom narzędzia, oparte o nowoczesne technologie i sprzęt, pozwalające na zwiększenie efektywności działania i rozwój.”

E – mocja Sp. z o.o. to:

  • szerokie doświadczenie w sektorze obsługi największych szpitali i ośrodków medycznych w Polsce.
  • wyznaczanie najwyższych standardów w dziedzinie obsługi klienta
  • sprzedaż oparta na zaufaniu, profesjonalizmie oraz najwyższych standardach etycznych
  • ustawiczne rozwijanie i powiększanie swoich kompetencji jako wartości i korzyści dla klientów
  • Elastyczność – nasze zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, bez względu na wielkość zlecenia.
  • Jakość – współpracujemy z największymi renomowanych producentami, dbającymi o najwyższą jakość swoich towarów. Ciągle podnosimy jakość swoich usług i niezawodnie realizujemy zamówienia.
  • Bezpieczeństwo – zapewniamy maksimum bezpieczeństwa przy przeprowadzaniu operacji i procesów dystrybucji.

POChP i choroby płuc

Według szacunków na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc cierpi 380 milionów osób1, co sprawia że ta choroba jest na 3 miejscu wśród przyczyn zgonów2. Nasza firma zapewnia najbardziej kompletny pakiet rozwiązań umożliwiający kompleksowe leczenie pacjenta w całym okresie trwania choroby mając do wyboru bardzo szeroką gamę urządzeń diagnostycznych, leczniczych, terapeutycznych.

Wentylacja nieinwazyjna (NIV) zmniejsza jednoroczne ryzyko zgonu o 76%3.

1 Adeloye D et al. J Glob Health 2015

2 WHO. https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/the-top-10-causes-of-death. Data dostępu: 19 czerwca 2020

3 Garcia-Aymerich J et al. Thorax 2006

E-mocja to firma, której celem jest pomoc ludziom cierpiącym na obturacyjny bezdech senny. Stworzyliśmy sklep internetowy – www.oddechowy.pl – gdzie każda osoba mająca problem z bezdechem sennym w jednym miejscu znajdzie bogatą ofertę aparatów CPAP oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów od różnych producentów do leczenia tego schorzenia.

Wyróżnia nas wyjątkowa troska o satysfakcję i sprawną obsługę klienta – profesjonalną, bezpieczną i szybką dla efektywnego zaspokojenia potrzeb każdego użytkownika.

E – mocja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

NIP 527 265 62 72, KRS 0000385863, REGON 016431800

Dane kontaktowe

e-mocja™

E-mocja Sp. z o.o.
Biuro handlowe:

ul. Ewy 1
03-641 Warszawa
tel. 22 380 32 80
tel. kom: +48 784 636 639

lub +48 606 933 911
e-mail: biuro@emocja.pl

W czym możemy pomóc?

“Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest e-mocja™ ul. Złota 61 lok. 100 z siedzibą w Warszawie 00-819. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz ewentualnej dalszej komunikacji marketingowej.”

Twoja opinia

Każda Twoja uwaga jest dla nas cenna. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię – napisz: info@e-mocja.pl

Copyright © 2021 e-mocja™ | Wszelkie prawa zastrzeżone.